SAFRAN VECTRONIX AG

Pozorovací systémy

STERNA

STERNA je digitální pozorovací stanice poslední generace, vybavená mechanickým gyroskopem.  Všechny systémy STERNA pro přesné určení polohy cíle jsou založeny na výrobci vyvinutém unikátním způsobu přesného nalezení severu pomocí gyroskopu, což umožňuje určení velmi přesných souřadnic cíle, a to i v místech výskytu silného magnetického rušení nebo nemožnosti získání polohy pomocí systému GPS, což umožňuje splnění všech požadavků mise.

Systémy STERNA se vyznačují extrémně lehkou konstrukcí – nejlehčí konfigurace váží méně než 4 kg – a jsou lehce přenosná jedním operátorem.  V závislosti na požadavcích si uživatel může vybrat z 5 konfigurací systému STERNA. STERNA umožňuje bezproblémovou integraci vybraných přístrojů – PLRF25, VECTOR, MOSKITO, MOSKITO TI a JIM-LR.  

Výhodou zaměření cíle systémem STERNA PTLS, ve srovnání s ostatními řešeními, je eliminace chyby určení severu při současném dosažení vysoké přesnosti jeho určení. Vysoká přesnost určení polohy cíle pak zajišťuje vysokou pravděpodobnost zásahu cíle první ranou. Konstrukce systémů STERNA zajišťuje zcela nezávislé splnění úkolů mise a to i za nejhorších povětrnostních podmínek a v těžkém terénu. Flexibilita systému STERNA umožňuje dokonalé splnění úkolů blízké letecké podpory, předsunutých dělostřeleckých a leteckých pozorovatelů nebo spojeneckých taktických leteckých návodčích.

Technická data ke stažení

GonioLight

GonioLight je digitální pozorovací system, který nabízí nejlepší poměr mezi hmotností zařízení a jeho pozorovacími schopnostmi. Výrobce nabízí různorodé konfigurace systému s variatní nabídkou laserových dálkoměrů, infračervených kamer nebo s multifunkčními zařízeními.

Technická data ke stažení

 

Kontakty

Adresa

NIDES s.r.o.
Hlinky 487/35, Pisárky
603 00 Brno-střed
Česká republika

Telefon(+420) 541 159 405
Fax(+420) 541 159 404
E-mail

info@nides.cz

Web

www.nides.cz

IČO282 98 764
DIČCZ 282 98 764
Bankovní spojení3832272379/0800
Česká spořitelna
 Společnost NIDES s.r.o. je zapsána v obchodním rejstříku, vedeného Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 59557

Kontaktní formulář

Vyplňte prosím pole označená hvězdičkou.
Příjmení: Jméno:
E-mail: Telefon:
Zpráva:
Antispam: spamA.gif, 1,7kB

Při zpracování Vašeho požadavku se řídíme nařízením o Ochraně osobních údajů.