SAFRAN VECTRONIX AG

Monokulární a binokulární přístroje nočního vidění

TARSIUS18

TARSIUS18, monokulární přístroj nočního vidění může být vybaven širokou škálou 18 mm standardních zesilovačů zbytkového světla. Splňuje nové požadavky (standardy) uživatelů na celkovou hmotnost přístroje do 300 g. Zesilovač je schopen automatické regulace různých úrovní osvětlení okolního prostředí (autogating), což je základní podmínkou úspěšného použití přístroje např. v městských nebo zastavěných oblastech. TARSIUS18 je navíc vybaven přepínačem pro ruční nastavení jasu obrazu, dovolující optimální detailní pozorování. Při použití vybrané montáže (držáku) může být TARSIUS18 použit pro plnění variantních úkolů – při použití v ruce, na zbrani, na hlavovém držáku nebo na držáku na přilbě a to v konfiguraci jednoho nebo dvou přístrojů (např. při řízení motorového vozidla). Použitím 3x optické předsádky je významně zvýšen dosah a efektivita pozorování. Unikátní konstrukce, skvělé technické parametry, kompaktnost, ergonomické řešení a flexibilita použití poskytuje uživatelům vynikající možnosti pozorování v nočních podmínkách včetně rychlosti použití. 

Technická data ke stažení

BIG25

BIG25 je binokulární přístroj s možností montáže na helmu nebo na hlavu pomocí speciálních držáků, takže uživatel má volné ruce. Jeho konstrukce umožňuje dlouhodobé použití bez přílišné námahy pro uživatele.

Technická data ke stažení

BIG35

BIG35 je binokulární přístroj s 3 x zvětšením obrazu, který je určen pro dlouhé pozorování na velké vzdálenosti.

Technická data ke stažení

TACS-M a TACS-LR

TACS-M a TACS-LR je termovizní rychloupínací (Clip-on) miniaturní IR modul, který je možný použít buď samostatně, nebo jednoduše připojit k vybranému přístroji nočního vidění (TACS-M) nebo k MOSKITO (TACS-LR). Fúze obrazu z přístroje nočního vidění a IR modulu významně zvyšuje užitnou hodnotu kompletního přístroje z hlediska včasného zjištění nebezpečí. Nízká výkonová spotřeba, optimální termovizní detektor společně s vynikající optikou tvoří nejmodernější miniaturní dlouhovlnný termovizní systém. Vzhledem k tomu, že TACS-M je možno připevnit na aktuálně existující přístroje nočního vidění pomocí jednoduchého držáku (clip-on technologie), není nutná další speciální montáž na přilbě. TACS-M/LR spotřebovává velmi málo energie, což zajišťuje dlouhou dobu provozu. Vodotěsná, robustní konstrukce TACS-M/LR předurčuje jeho použití při bojových operacích v nejtěžších nebo extrémních klimatických podmínkách.

 

Kontakty

Adresa NIDES s.r.o.
Tuřanka 1222/115, Slatina
627 00 Brno
Česká republika
Telefon(+420) 532 124 210
E-mailinfo@nides.cz
Webwww.nides.cz
IČO282 98 764
DIČCZ 282 98 764
Bankovní spojení3832272379/0800
Česká spořitelna
 Společnost NIDES s.r.o. je zapsána v obchodním rejstříku, vedeného Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 59557

Kontaktní formulář

Vyplňte prosím pole označená hvězdičkou.
Příjmení: Jméno:
E-mail: Telefon:
Zpráva:
Antispam: spamA.gif, 1,7kB

Při zpracování Vašeho požadavku se řídíme nařízením o Ochraně osobních údajů.