SAFRAN VECTRONIX AG

Multifunkční zařízení

MOSKITO

MOSKITO, řada přístrojů MOSKITO obsahuje veškeré technické vybavení pro denní/noční pozorování, měření vzdálenosti včetně určení polohy v geografických souřadnicích v jednom přístroji. MOSKITO měří s vysokou přesností vzdálenost, azimut a elevaci. Vynikající denní optika a použití špičkové technologie zesilovače zbytkového světla zajišťuje vysoce kvalitní pozorování v denních i nočních podmínkách. Volitelně obsahuje také přijímač GPS s možností příjmu C/A kódů, modul Bluetooth a kabel pro přenos dat do systémů C4I. Dokonalá integrace laserového dálkoměru, denního a nočního kanálu zajišťuje měření vzdálenosti do 10 000 m. MOSKITO představuje kompaktní, robustní, ergonomický lehký přístroj (<1.2 kg) zajišťující splnění všech variantních úkolů v misích.  

Technická data ke stažení

MOSKITO TI

MOSKITO TI, multifunkční pozorovací a zaměřovací přístroj s DMC, GPS, laserovým dálkoměrem, značkovačem, vynikající denní optikou a IR kamerou. Je nejnovějším výrobkem obsahujícím ve srovnání s MOSKITO GPS BT navíc nechlazenou termovizní kameru (místo větve nočního vidění) a laserový značkovač. MOSKITO TI umožňuje záznam pozorované scenerie, její editování a přenos obrazu na velitelské stanoviště. MOSKITO TI je velmi vhodný pro začlenění do systému C4I – splňuje všechny požadavky na interkonektivitu států NATO. MOSKITO TI je vybaveno inteface včetně USB a Ethernet pro výměnu dat s jinými zařízeními. Technické parametry a provedení, rozměry a váha 1,3 kg včetně baterií řadí MOSKTO TI na absolutní světovou špičku v této kategorii.  

Technická data ke stažení

MAX-360

MAX-360 je záznamové zařízení pro záznam vybraných situací s možností streamování obrazu zachycenného z pozorovacího zařízení bez potřeby dalšího softwaru (aplikace na bázi prohlížeče, IE9 nebo vyšší). 

 

Kontakty

Adresa NIDES s.r.o.
Tuřanka 1222/115, Slatina
627 00 Brno
Česká republika
Telefon(+420) 532 124 210
E-mailinfo@nides.cz
Webwww.nides.cz
IČO282 98 764
DIČCZ 282 98 764
Bankovní spojení3832272379/0800
Česká spořitelna
 Společnost NIDES s.r.o. je zapsána v obchodním rejstříku, vedeného Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 59557

Kontaktní formulář

Vyplňte prosím pole označená hvězdičkou.
Příjmení: Jméno:
E-mail: Telefon:
Zpráva:
Antispam: spamA.gif, 1,7kB

Při zpracování Vašeho požadavku se řídíme nařízením o Ochraně osobních údajů.