Přeskočit na hlavní obsah

Výbuchu odolné přepravní kontejnery

Dynasafe

Společnost DYNASAFE je mezinárodní organizací, specializující se na odstraňování a řešení problémů s nevybuchlou municí (UXO), chemických, biologických, radioaktivních materiálů a výbušnin (CBRNe) a jiných nebezpečných substancí spojených s výbušnou látkou. DYNASAFE má vice než 30 let zkušeností v této oblasti působnosti a je schopna expertní činnosti z hlediska nejvhodnějšího řešení daného problému.

DYNASAFE je nejpovolanějším specialistou na výrobu výbuchu odolných komor, schopných zachytit účinky výbuchů explozivních látek a materiálů (fragmenty, tlak, teplotu, toxické látky apod.).

Výrobní řada zahrnuje komory různých velikostí a úrovní ochrany, včetně volitelného provedení tak, aby dodaná komora splnila veškeré požadavky uživatele.

Web výrobce

EOD a pyrotechnici

Vyvíjeno tak, aby vyhovovalo stále složitějším výzvám a bezpečnostním situacím, kterým denně čelí EOD týmy, pyrotechnici a vojenské jednotky.

Veřejná bezpečnost

Veřejná místa jsou slabými cíli a relativně bezbranná vůči teroristickým útokům. Dynasafe poskytuje spolehlivé vybavení pro zadržování výbušnin pro všechny druhy veřejných prostor.

Bezpečnost dopravy

Výbuchu odolné komory Dynasafe jsou navrženy tak, aby rychle a bezpečně pojaly jakékoli identifikované zavazadlo, balíček nebo podezřelý předmět.