Přeskočit na hlavní obsah

EOD a pyrotechnici

Dynasafe

DynaSEALR řada X

Komora pro zadržení bomby řady DynaSEALR X je dokonalým řešením ochrany pro týmy EOD. Jedinečná schopnost 10násobné detonace v komoře v kombinaci s největším otvorem dveří poskytuje technikům EOD klid potřebný k provádění jejich bezpečných postupů. Je plynotěsná až do své jmenovité kapacity a vhodná pro uchovávání toxických látek, jako jsou chemické nebo biologické látky. Komory řady DynaSEALR X jsou k dispozici v provedení pro 5 nebo 8 kg výbušniny a lze je volitelně integrovat s dalším vybavením.
 

Produktový list


DynaSEALR Q5

DynaSEALR Q5 je všestrannou a mobilní alternativou k větším komorám pro zadržování výbušnin. Jedná se o ideální protiteroristickou komoru, která je schopna zadržet i trubkové bomby a malá IED (nástražné výbušné systémy). Zvýšená mobilita a všestrannost umožňuje umístění komory Q5 v blízkosti identifikované hrozby při bezpečných operacích.
 

Produktový list


DynaLOCKR řada F

Řada DynaLOCKR F jsou zásobníky výbušnin pro skladování malého množství výbušného materiálu. Systém eliminuje časově náročné cesty na místo zásobování municí a zpět, čímž účinně zkracuje dobu reakce na misi. 

Řada DynaLOCKR F je ideální pro skladování zábleskových granátů, rozbušek, ohňostrojů nebo energetických materiálů.
 

Produktový list