Přeskočit na hlavní obsah

Pozorovací systémy

SAFRAN Vectronix AG

Vojenské průzkumné a pozorovací systémy na stativu. Řešení jsou vybírána podle přesných požadavků zákazníků na denní a noční vidění, vyhledávání severu, měření úhlu a vzdálenosti a poté jsou sladěna a propojena s jejich stávající infrastrukturou C4I.

Sterna system

Systém Vectronix STERNA poskytuje funkci určení skutečného severu 24/7, prakticky ve všech terénních a povětrnostních podmínkách. Systém STERNA pracuje nezávisle a nevyžaduje, aby operátor měl s sebou podpůrné prostředky pro přímé určení skutečného severu. Systém STERNA může pracovat v prostředí, kde není možné získat polohu pomocí systému GPS a nebude rušen v místech silného magnetického rušení. Bude fungovat i v prostředí výskytu betonových staveb, například v zastavené městské oblasti.

Vestavěná schopnost systému STERNA pomůže operátorovi optimalizovat bezpečnostní zónu a snížit riziko vedlejších škod. Kromě toho vysoký stupeň přesnosti systému STERNA pomůže operátorovi dosáhnout vyšší přesnosti při přivolání palby, čímž se zvýší pravděpodobnost zásahu cíle první ranou.

Flexibilita systému STERNA umožňuje dokonalé splnění úkolů blízké letecké podpory, předsunutých dělostřeleckých a leteckých pozorovatelů nebo spojeneckých taktických leteckých návodčích.
 

Produktový list