Přeskočit na hlavní obsah

Lehký robot Telemax EVO

TELEROB An AeroVionment

EOD robot Telemax EVO PRO

Tento pyrotechnický robot vybaven čtyř pásovým podvozkem, který lze nastavit dle požadavků operátora je logickou volbou pro nejnáročnější operace. Robot kombinuje výjimečnou hmotnost o váze 77 kg s výbornou průchodností ve stísněných prostorách jakým mohou být nádraží, letiště, ale taky v dopravních prostředcích autobusy, letadla apod.

 

Zvednutí předmětu o váze:max. 20 kg
Provoz na baterie:až 10 hodin
Maximální počet baterií:až 2 ks

EOD robot Telemax EVO HYBRID

Tento pyrotechnický robot vybaven čtyř pásovým podvozkem, který lze nastavit dle požadavků operátora je logickou volbou pro nejnáročnější operace. Robot kombinuje výjimečnou hmotnost o váze 80 kg s výbornou průchodností ve stísněných prostorách jakým mohou být nádraží, letiště, ale taky v dopravních prostředcích autobusy, letadla apod.

 

Zvednutí předmětu o váze:max. 37 kg 
Provoz na baterie:až 10 hodin
Maximální počet baterií:až 2 ks

EOD robot Telemax EVO PLUS

Tento pyrotechnický robot vybaven čtyř pásovým podvozkem, který lze nastavit dle požadavků operátora je logickou volbou pro nejnáročnější operace. Robot kombinuje výjimečnou hmotnost o váze 113 kg s výbornou průchodností ve stísněných prostorách jakým mohou být nádraží, letiště, ale taky v dopravních prostředcích autobusy, letadla apod.

 

Zvednutí předmětu o váze:max. 80 kg
Provoz na baterie:až 12 hodin
Maximální počet baterií:až 4 ks